Gorzów: uczniowie

i

Autor: SG Miejska inauguracja roku szkolnego odbyła się w "Gastronomiku".

Uczniowie wrócili do szkół pełni zapału i tęsknoty za… wakacjami

2021-09-01 16:12

Gorzowskie szkoły po dwóch miesiącach ponownie zapełniły się dziećmi i młodzieżą. Ponad 16,5 tysiąca młodych ludzi rozpoczęło nowy rok szkolny. Młodzi ludzie podobnie jak nauczyciele liczą, że tym razem obędzie się bez „atrakcji” jakie przyniosła pandemia. I tylko wakacji żal.

Niektórzy już tęskną za wakacjami, a inni cieszą się, że wrócili do nauki. Uczniowie pojawili się w gorzowskich szkołach. Dziś (01.09) jeszcze tylko na chwilę, żeby spotkać się z kolegami, wychowawcami i poznać plan lekcji. Od czwartku zacznie się już nauka na dobre. Zapytaliśmy z jakimi nadziejami wchodzą w nowy rok szkolny?

Mam nadzieję że nauczę się czegoś nowego od nauczycieli, mojej wychowawczyni i wszystkich osób – mówi Amelia z „Gastronomika”.

Żeby nie było już nauczania zdalnego, bo mam egzaminy zawodowe, więc trzeba się bardziej przygotować - dodaje Daria.

Gorzów: uczniowie

i

Autor: SG Nadwarciański bulwar od rana przyciąga grupki uczniów ubranych "na galowo".

1 września to specyficzny dzień, niby już szkoła, ale jeszcze można poczuć trochę wakacji. Co zaskakujące część uczniów woli szkołę od wakacji, choć są i tacy, dla których wakacje mogłyby trwać wiecznie.

W Gorzowie naukę w 46 placówkach podjęło ponad 16,5 tysiąca dzieci i młodzieży. Miejska inauguracja roku szkolnego odbyła się w Zespole Szkół Gastronomicznych.

Piosenki z polskich seriali

Pytanie 1 z 11
Kto wykonuje piosenkę z czołówki serialu Zakochani po uszy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE