gorzow szpital wal

i

Autor: materiały szpitala Gorzów Policjant sam zgłosił się do szpitala.

Trzecia osoba z koronawirusem w Gorzowie

2020-06-04 21:55

Obcokrajowiec przebywa w szpitalu zakaźnym przy ul.Walczaka. Nie jest z naszego miasta, został przetransportowany z granicy polsko-niemieckiej. Liczba zakażonych w Lubuskiem rośnie.

Jak informuje Agnieszka Wiśniewska, rzecznik lecznicy- mężczyznę umieszczono na gorzowskim oddziale w środę (3.06). Czuje się on dobrze i jest poddawany badaniom.

Białorusina z objawami koronawirusa przewieziono z terminala w Świecku, gdzie czekał na przekroczenie granicy ciężarówką. Wykonany test w gorzowskim szpitalu dał wyniki dodatni.

To 122 osoba zakażona, od początku epidemii w Lubuskiem, COVID-19. Natomiast trzeci przypadek hospitalizowany w Gorzowie. Wcześniej były to dwaj mieszkańcy miasta. Jak podaje wojewoda (dane na 4.06) - 93 osoby zostały wyleczone, 367 objętych jest kwarantanną, a 420 pod nadzorem sanepidu.

Robot, który może pomóc personelowi medycznemu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE