Trudny wyjazd przed piłkarzami gorzowskiej Warty. Czy będą wyjazdowe punkty?

2020-11-20 16:40 mz
Trudny mecz piłkarzy Warty Gorzów. Czy będą wyjazdowe punkty?
Autor: Jolanta Sadłowska/Warta Gorzów/facebook.com Trudny mecz piłkarzy Warty Gorzów. Czy będą wyjazdowe punkty?

Trudny wyjazd przed piłkarzami III-cio ligowej Warty. Gorzowianie na wyjeździe zmierzą się z Pniówkiem Pawłowice Śląskie. Rywal należy do czołowych drużyn w lidze i z dorobkiem 27 punktów zajmuje czwarte miejsce w trzeciej lidze.

Warciarze natomiast zajmują czwarte miejsce w tabeli rozgrywek... ale niestety od końca. Do bezpiecznej lokaty - gwarantującej utrzymanie tracą ​trzy "oczka". Na koncie mają 15 punktów, 4 zwycięstwa, 3 remisy i 8 porażek.

Szansa dla podopiecznych trenera Mariusza Misiury na poprawienie sytuacji w tabeli nadarzy się już w sobotę (21.11). Początek meczu w Pawłowicach o godzinie 13.

O tej samej godzinie swój mecz rozpocznie gorzowski Stilon. Czwartoligowi piłkarze po ostatnich dwóch meczach bez zwycięstwa tracą już 10 punktów do lidera rozgrywek. Szansa na zdobycie trzech punktów w sobotę (21.11) z Czarnymi Witnica.

Chociaż łatwo o to nie będzie, bo witniczanie jako beniaminek są rewelacją ligi. Czarni do tej pory zdobyli o dwa punkty więcej od gorzowian. Natomiast niebiesko-biali w ostatnich dwóch meczach zawodzili i nie potrafili wygrać z ekipami z Nietkowa oraz Nowej Soli. Początek sobotniego starcia przy Olimpijskiej (21.11) o godzinie 13. ​

Październikowy spływ kajakowy Kłodawką