Paweł Posmyk kolejny sezon zagra w bordowo-granatowych barwach

i

Autor: www.facebook.com/wartagorzow Paweł Posmyk kolejny sezon zagra w bordowo-granatowych barwach

To ma być drużyna boiskowych zabijaków! Warta Gorzów kompletuje skład [AUDIO]

2020-06-17 15:49

Kadra trzecioligowej Warty będzie szeroka a to ma się przełożyć na wynik. Umowy z klubem przedłużają obecni zawodnicy, np. Dominik Zakrzewski, Dawid Ufir czy doświadczony Paweł Posmyk. W klubie pojawiło się kilku nowych piłkarzy.

To między innymi 19-letni pomocnik, Cyprian Poniedziałek. Ostatni sezon spędził w Miedzi Legnica gdzie zaliczył występy w drużynie rezerw. Kolejnym nowym zawodnikiem jest 26-letni Mateusz Ławniczak.

Na nim najbardziej nam zależało - mówi Zbigniew Pakuła, prezes Warty, posłuchaj:

Do Warty miał dołączyć bramkarz Hutnika Kraków-Mateusz Zając ale prawdopodobnie nie zobaczymy go w bordowo-granatowym trykocie.

Wiadomo już, że z klubem pożegna się kilku piłkarzy. To Piotr Majerczyk, Vitali Chizhykov, Wiktor Witt i Maciej Kolasa. Nie wiadomo jak zakończą się rozmowy z Sebastianem Surmajem.

A już w sobotę (20.06) Warta rozegra pierwszy sparing. Na stadionie przy Krasińskiego o godzinie 17.00 podejmie Orła Międzychód. Rozgrywki ligowe startują w lipcu.

Rozmawiamy z rekordzistą Guinnessa w trialu rowerowym
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE