Gorzów

i

Autor: TogaH Można zrobić sobie tramwajowy rajd po mieście.

Tanie podróżowanie po Gorzowie autobusami i tramwajami

2021-09-03 8:52

Już od soboty za 12 złotych będzie można bez ograniczeń jeździć po mieście korzystając ze wszystkich dostępnych linii Miejskiego Zakładu Komunikacji. Kto może skorzystać z nowego biletu? Jak to zrobić by nie zapłacić kary?

Wprowadzony od 1-go września bilet rodzinny pozwala na wspólne podróżowanie rodziców lub opiekunów z dziećmi do 16 roku życia. Oferta nie będzie dotyczyć jedynie linii specjalnych.

Bilet trzeba skasować podczas pierwszego przejazdu i będzie on ważny do ostatniego kursu dziennego w ostatnim dniu wolnym od pracy - czyli np. w niedzielę około godziny 23.00.

Trzeba jednak pamiętać, że w razie kontroli trzeba będzie pokazać dokumenty potwierdzające tożsamość rodzica i dzieci - czyli musi być zdjęcie i data urodzenia. Oferta będzie dostępna we wszystkie weekendy i święta.

QUIZ. Czy umiesz się ubierać?

Pytanie 1 z 10
Która z tych rzeczy uchodzi dzisiaj za symbol kiczu?
TOP 3 samochody polskiej policji | ESKA XD - Prosto z salonu #30
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE