Dawid Kwiatkowski kiedyś i dziś

i

Autor: AKPA / instagram.com/kwiatkowsky

GWIAZDY

Gwiazdy. Tak kiedyś wyglądał Dawid Kwiatkowski. Kilometrowe kolejki po zdjęcia. Istny szok!

2023-11-27 11:24

Dawida Kwiatkowskiego trudno nie kojarzyć, ale niektórzy mogą nie wiedzieć, że wokalista pochodzi z Gorzowa Wielkopolskiego. Nic więc dziwnego, że jakiś czas temu umieściliśmy go na liście najpopularniejszych gorzowian. Jak wcześniej wyglądał Dawid Kwiatkowski i co robił? To znajdziecie w tym materiale.

Dawid Kwiatkowski urodził się 1 stycznia 1996 roku w Gorzowie Wielkopolskim. Swoje życie od początku poświęcił muzyce. Przez to musiał przerwać naukę w Liceum Ogólnokształcącym nr. IV w Gorzowie. W wieku 17 lat wydał swój pierwszy album pt. "Biegnijmy". Już wtedy miał miliony fanek w całej Polsce i nie tylko, od których nie mógł uciec. Jego popularność szybko nabrała niewiarygodnego tempa.

Jak wyglądał Dawid Kwiatkowski jako dziecko? Mamy galerię zdjęć

Zdjęcia Dawida Kwiatkowskiego, gdy był jeszcze małym chłopcem, z trudem można odnaleźć w jego mediach społecznościowych. Na Instagramie wokalista ma ponad 6500 zdjęć, więc odnalezienie tych najstarszych fotografii graniczyło z cudem. Czy jesteście zaskoczeni wyglądem gorzowianina? Sprawdźcie naszą galerię zdjęć, którą znajdziecie pod artykułem.

Czym obecnie zajmuje się Dawid Kwiatkowski?

Jak już wspomnieliśmy, Dawid Kwiatkowski jest wokalistą i generalnie utożsamiany jest z showbiznesem. W ostatnim czasie podpisał stosowny kontrakt i został jurorem w programie rozrywkowym TVP "The Voice Kids".

Dawid Kwiatkowski często wagarował! Wykazywał się podstępną kreatywnością
Sonda
Czy lubisz twórczość Dawida Kwiatkowskiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE