GWIAZDY

Tak wygląda teraz serialowy Mateusz Mostowiak z M jak Miłość. Rozpoznalibyście go na ulicy?

2023-11-27 11:30

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda popularny Mateusz Mostowiak, gdy dorósł? Wszyscy raczej pamiętają go jako małego chłopca. Teraz to już mężczyzna z krwi i kości. Tych zdjęć na pewno nie widzieliście!

Krystian Domagała, bo o nim mowa, zasłynął grając Mateusza Mostkowiaka w serialu M jak Miłość. Na planie pojawił się, gdy miał zaledwie kilka miesięcy. Był synem popularnej Hanki i Marka Mostowiaków. Pamiętacie go, kiedy był mały?

Krystian Domagała ma teraz 22 lata. Jego dorastanie śledziła cała Polska, bo całe dzieciństwo spędził właśnie na planie.

- Są osoby w ekipie, które znam niemal od urodzenia. Zdecydowanie traktuję ich jak rodzinę, bo jestem z nimi związany całe życie. Widzieli przez te wszystkie lata, jak się zmieniam i dojrzewam. Jestem do tych ludzi bardzo przywiązany. Panią Teresę Lipowską traktuję jak moją trzecią babcię, a ona mnie jak swojego wnuka. To cudowna osoba, z której rad często korzystam; nie da się jej nie kochać – podkreślił młody gwiazdor w rozmowie ze "Światem Seriali".

Domagała porzucił rolę w M jak Miłość dla nauki. Jak powiedział, chciał skupić się na maturze.

- Oczywiście wyobrażam sobie, że będę się zajmować w życiu czymś innym niż praca na planie serialu, ale te wszystkie lata sprawiły, że chciałbym iść tą drogą. Od dziesięciu lat regularnie gram w piłkę nożną, lubię aktywność fizyczną, więc rozważam także zdawanie na AWF. Mam jeszcze trochę czasu, zobaczymy co przyniesie przyszłość. Nie podjąłem jeszcze żadnej decyzji - powiedział.

Polski aktor szybko jednak wrócił na plan popularnego serialu. Od wakacji 2022 znów możemy go oglądać w M jak Miłość.

M jak milość, odcinek 1653, ZWIASTUN: Andrzej zdradzi Magdę. Nagły poród Anety
Sonda
Oglądasz "M jak miłość"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE