Gorzów: biblioteka

i

Autor: SG WiMBP w Gorzowie.

Szyfry, łamigłówki i tajemnice w bibliotece Wróbelka Elemelka

2021-08-16 14:43

Gorzowska biblioteka na wakacyjną przygodę zaprasza ostatni raz tego lata. Przez całe wakacje prowadzone były zajęcia dla najmłodszych. Na koniec uczestnicy bawią się w detektywów.

Mali detektywi w bibliotece. W fili Wróbelka Elemelka przy ul. Chełmońskiego trwają zajęcia dla najmłodszych. Tym razem jest to coś dla miłośników zagadek, łamigłówek, szyfrów i poszukiwaczy tajemnic. Dzieci szukać będą zaginionej książki, tworzyć będą szyfry, tajne listy, specjalne lornetki, badać ślady i dowiedzą się czym jest kryptografia. W detektywów dzieci bawić będą się do piątku, w godzinach od 11 do 13. Zajęcia odbywają się w ramach akcji "Wakacje z bohaterami ulubionych książek".

Różne rzeczy się tutaj działy. Codziennie śpiewamy, bawimy się, mamy zajęcia plastyczne. Dzieci się doskonale bawią - mówi Magdalena Chorkawa, z gorzowskiej biblioteki.

Gorzów: biblioteka

i

Autor: SG W gorzowskiej bibliotece zajęcia dla dzieci trwają od początku wakacji.

Zajęcia w bibliotece są darmowe, ale trzeba się zapisać. Dzwońcie i sprawdźcie czy są wolne miejsca dla waszych pociech. Tygodniem „Lasse i Maja na tropie tajemnic”, w fili nr 11 przy Chełmońskiego, gorzowska biblioteka kończy wakacyjną akcję dla najmłodszych. Zajęcia dla dzieci prowadzone były przez 7 letnich tygodni.

Sonda
Polska. Czy kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być wyższe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE