Szczęście było blisko. Gorzowskie koszykarki przegrały w Mińsku. Ale gratulacje za walkę

2021-11-26 8:53
azs horiznont
Autor: foto.PSI Enea Gorzow

Niewielka ale jednak przegrana. Invest In The West Enea Gorzów przegrała w Mińsku z Horizontem 73 do 76. To oznacza koniec marzeń o awansie do dalszej rund​ rozgrywek Euro Cup.

Gorzowianki miały w tym meczu trudne zadanie bo grały w mocno okrojonym składzie. Do Mińska z powodów zdrowotnych i osobistych nie pojechały Stella Johnsson , Borislva Hristova, Katarzyna Dźwigalska a Anna Makurat tylko dopingowała koleżanki z ławki rezerwowych. Akademiczki jednak mocno postawiły się Białorusinkom , które do końca meczu nie mogły być pewne wygranej. O niej zdecydowała II kwarta przegrana przez gorzowianki 9 punktami. Bo pierwszą wygrały akademiczki 26 do 21. W trzeci był remis po 18 a w czwartej 18 do 17 wygrały gorzowianki.

Nasz zespół ma na koncie tylko jedno zwycięstwo w Euro Cup a przed sobą ostatni mecz 2 grudnia z liderkami grupy Turczynkami.

Skoki narciarskie - jak dobrze znasz się na skokach?

Pytanie 1 z 10
Skoki narciarskie w 1908 roku w Polsce zadebiutowały w miejscowości:
Świetna forma Maliszewskiej na PŚ w Dordrechcie: Jestem myślami przy IO!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE