Szaleńcza ucieczka 22-latka przed lubuską policją zakończona na drzewie [ZDJĘCIA,WIDEO]

2022-02-16 12:15

Szaleńcza ucieczka przed lubuską policją zakończona na drzewie. Policjanci zatrzymali kierowcę forda, który wykonywał niebezpieczne manewry na drodze: jechał lewą strona drogi, niebezpiecznie wyprzedzał inne pojazdy. Mimo wyraźnych sygnałów do zatrzymania próbował uciekać przed policjantami. Stwarzał przy tym ogromne niebezpieczeństwo dla innych kierowców i siebie samego.

6 stycznia w okolicach Dobiegniewa policjanci strzeleckiej drogówki zauważyli osobówkę wykonującą niebezpieczne manewry. Ruch na drogach był duży, a kierowca forda jeździł całą szerokością jezdni. Mundurowi uruchomili sygnały świetlne i dźwiękowe, wówczas kierowca zaczął uciekać. 22-latek stracił panowanie nad pojazdem i skończył na drzewie.

Szaleńcza ucieczka przed policją

Policjanci podejrzewali, że jest nietrzeźwy, więc zapadła decyzja o pobraniu od niego próbek krwi. Teraz przyszły wyniki - okazało się, że kierowca miał w organizmie 2 promile alkoholu. Mimo, że 22-latek zakończył ucieczkę w aucie na drzewie, nikomu nic się nie stało. Kierowca jechał sam, z wozu wysiadł o własnych siłach. Za kółko już jednak długo nie wsiądzie.

Najstarsze polskie wulgaryzmy - czy znasz ich znaczenie? Sprawdź się! [QUIZ]

Pytanie 1 z 7
Murwa, larwa, przechodka, to określenia...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE