gorzów szafa szpital

i

Autor: materiały firmy Samsung Prostokątna, wąska szafa przypomina lodówkę.

SZAFA czyszcząca... WIRUSY z ubrań trafiła do szpitala w Gorzowie

2020-05-28 19:20

To darowizna od firmy Samsung. Za pomocą pary i gorącego powietrza w krótkim czasie usuwane są zanieczyszczenia. Z urządzenia AirDresser mogą już korzystać medycy ze szpitala zakaźnego przy ul. Walczaka.

W dobie walki z COVID- 19 niezwykle ważne jest zachowanie warunków sanitarnych. Tradycyjne procedury czyszczenia specjalistycznej odzieży są czasochłonne i nie zawsze efektywne.

Jak pokazały testy przeprowadzone na Uniwersytecie Koreańskim szafa usuwa z ubrań prawie sto procent wirusów (cztery rodzaje) oraz dwa typy bakterii- pałeczki coli oraz gronkowca złocistego. Znikają także roztocza, kurz i nieprzyjemne zapachy. AirDresser nie wymaga bezpośredniego podłączenia do sieci wodno-kanalizacyjnej.

Jak twierdzi producent szafy parowej to świetne rozwiązanie dla szpitali, w których medyczna odzież musi być ciągle czysta. Urządzenia podarowano kilkunastu placówkom w całym kraju.

Robot, który może pomóc personelowi medycznemu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE