Świetny mecz a do tego wygrany. Stal Gorzów pokonała Unię Leszno za trzy

2021-06-07 10:19
Bartosz Zmarzlik, Stal Gorzów
Autor: Cyfra Sport Bartosz Zmarzlik wywalczył 18 punktów.

Były emocje i walka do ostatniego biegu ale najważniejsze ze wygrana. Stal Gorzów zwyciężyła z Unią Leszno 47 do 43 co oznacza aż trzy punkty bo bonus też przypadł Stali.

Łatwo nie było bo Unia nawet po przegranych biegach podwójnie od razu odrabiała straty i mecz oscylował wokół remisu. Przed biegami nominowanymi Stal prowadziła tylko dwoma punktami a że w 14 był remis więc o wszystkim zdecydował wyścig 15. Stalowcy wygrali go 4 do 2 i zwycięstwo za trzy stało się faktem.

Mówi Stanisław Chomski trener Moje Bermudy Stali Gorzów:

W zespole Stali najlepiej punktowali Vaculik zdobywca 14 oczek i Zmarzlik z 12 Thomsen dorzucił 9 Woźniak 5 Jasiński 2 Karczmarz 3 i Birkemose 1. W zespole leszczyńskich byków najwięcej punktów zdobyli Jason Doyle 11 i tyle samo Janusz Kołodziej. Stal ma już 13 punktów i jest druga w tabeli. Kolejny mecz 13 czerwca w Lublinie z Motorem.

Sebastian Mila: Myślę, że Paulo Sousa to "kumaty" selekcjoner
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE