Tak siatkarze Olimpii cieszyli się z wygranej.

Autor: facebook Olimpii Sulęcin Tak siatkarze Olimpii cieszyli się z wygranej.

Sulęcin: Siatkarze Olimpii uciekli spod topora! [AUDIO]

2021-03-08 15:22

Zrobili to! Olimpia Sulęcin wygrała bardzo ważny mecz w siatkarskiej I lidze. Wygrana 3 do 1 z Krispolem Września może mieć istotne znaczenie w walce o utrzymanie na zapleczu Plus Ligi. Kluczowy dla losów sobotniego (06.03) spotkania był trzeci set.

Gospodarze z Wrześni mieli w trzecim secie piłkę setową i mogli wyjść na prowadzenie w meczu 2:1. Siatkarz z Sulęcina najpierw doprowadzili do remisu, a później wygrali całą partię 26 do 24. Ostatni czwarty set to dominacja Olimpii. Z postawy swoich zawodników zadowolony był trener Olimpii.

Mówi Tomasz Kowalski, trener sulęcińskiej drużyny:

Olimpia na cztery kolejki przed końcem rozgrywek ma trzy punkty przewagi nad strefą spadkową. Kolejny mecz - sulęcinianie zagrają u siebie w sobotę (13.03) z BBTS-em Bielsko Biała.

Typowe teksty rodziców. Na pewno nie raz je słyszałeś! Potrafisz je dokończyć?