Strzelce: Uciekał przed radiowozem, był pod wpływem narkotyków [ZDJĘCIA]

2020-08-28 15:05
strzelce pościg
Autor: materiały Lubuska Policja 29-latek został ujęty przez patrol.

29-latek został zatrzymany po skutecznym pościgu przez policjantów ze Strzelec Krajeńskich. Mężczyzna złamał wiele nakazów i przepisów. Grozi mu do 5 lat więzienia. Do zdarzenia doszło w czwartkowy poranek (27.08).

Patrol próbował zatrzymać do kontroli osobowego forda, którego kierowca przekroczył dozwoloną prędkość. Mężczyzna mimo sygnałów do zatrzymania, przyspieszył i zaczął uciekać w kierunku Zwierzyna. Policjanci ruszyli w pościg. Zakończył się on po kilku kilometrach na drodze gruntowej.

strzelce pościg auto
Autor: materiały Lubuska Policja Auto zostało zarekwirowane.

Pirat drogowy zdał sobie sprawę, że nie zdoła uciec. 29-latek został obezwładniony. Okazało się, że jest pod wpływem alkoholu i narkotyków. Nie posiadł uprawnień do kierowania. Trafił na komendę, a jego auto na policyjny parking.

Kierowca usłyszał zarzuty dotyczące niezatrzymania się do kontroli oraz jazdy pod działaniem narkotyków i alkoholu. Grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Kucyk hasał po drodze krajowej! "Dopadła" go grupa SPEED!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE