strzelce pędził alfą

i

Autor: materiały Lubuska Policja Jazdę kierowcy zarejestrowali policjanci.

Strzelce: Stracił prawo jazdy i może zapłacić 30 tysięcy złotych!

2022-04-19 15:53

Nieodpowiedzialny kierowca został zatrzymany w weekend (16.04) przez patrol ze Strzelec Krajeńskich. Czekają go surowe konsekwencje. Pędził na trasie Gorzów- Drezdenko dwa razy szybciej niż jest to dopuszczalne.

Policjanci z drogówki ze Strzelec Krajeńskich zauważyli na drodze wojewódzkiej numer 158 osobówkę, której kierowca jechał z nadmierną prędkością.

Pomiar w nieoznakowanym radiowozie wskazał 180 kilometrów na godzinę w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 90! Alfa romeo właśnie wjeżdżało w obszar zbudowany. Na terenie miejscowości nadal pędziło, choć nieco mniej, bo 130 kilometrów na godzinę.

Po zatrzymaniu do kontroli okazało się, że za kierownicą siedział 42-letni mieszkaniec Dolnego Śląska. Dostał 10 punktów karnych i grozi mu grzywna do 30 tysięcy złotych. Mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy na trzy miesiące i skierowali sprawę do sądu.

Driftował przed policyjnym radiowozem. Mandat powala!

QUIZ: Wielkanoc w PRL. Zdobycie choćby 5/10 graniczy z cudem!

Pytanie 1 z 10
Baranki niezrobione z cukru były:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE