groził bronią

i

Autor: foto. Lubuska Policja

Strzelce Krajeńskie: Spieszył więc swoje racje chciał wymusić bronią

2021-11-15 9:48

Sceny jak z filmów akcji w Strzelcach Krajeńskich. Jeden kierowca groził drugiemu bronią. Krewki 33 latek został zatrzymany i aresztowany.

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu. ​jeden z kierowców oczekiwał na zielone światło na zwężeniu ulicy. Po zapaleniu się zielonego ruszył jadąc prawidłowo w kierunku Gorzowa. Po chwili musiał się zatrzymać bo jazdę uniemożliwił kierowca seata jadący z przeciwnej strony.

Kiedy obaj kierowcy zablokowali sobie przejazd, kierujący seatem wysiadł z samochodu wyjął przedmiot przypominający broń, przeładował i wymierzył w stronę prawidłowo jadącego kierowcy. Opowiada o zajściu Marcin Maludy z lubuskiej policji.

Wszystko zarejestrowała samochodowa kamera a o tym co zaszło poszkodowany poinformował policję. Mundurowi rozpoczęli poszukiwania. 33 latek zmienił miejsce zamieszkania i ukrywał się. Zatrzymano go 10 listopada w zachodniopomorskim. Odpowie za groźby z użyciem przedmiotu przypominającego broń oraz znieważenie i grożenie policjantom. Mężczyzna został aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.

Dzieciństwo w PRL. Czy pamiętasz, co było w telewizji?

Pytanie 1 z 10
Krystyna Loska była wyjątkową spikerką, ponieważ:
Atak na granicy. Przeciwko polskim służbom użyto gazu łzawiącego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE