stilon gorzów

Autor: Karol Korniak/FB Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów

Stilon Gorzów z Brzegu wrócił z tarczą

2022-09-05 12:30

Drugie wyjazdowe zwycięstwo Stilonu. Podopieczni Karola Gliwińskiego na starcie ze Stalą Brzeg jechali w roli delikatnego faworyta. Z roli się wywiązali, pokonując brzeżan 2:0.

W pierwszej połowie częściej przy piłce byli gospodarze, do szatni zespoły schodziły jednak przy prowadzeniu niebiesko-białych po akcji Olafa Nowaka i Emila Drozdowicza w 38 minucie. Trafił drugi z nich.

JEREMY SOCHAN - droga do NBA | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #56

W drugiej połowie gorzowianie kontrolowali spotkanie, zwłaszcza po czerwonej kartce dla piłkarza z Brzegu. Wynik ustalił w 73 minucie Maksym Bogdanov.

Agencja Inwestycyjna Stilon awansował na 12 pozycję w tabeli III ligi. W sobotę (10.09) zagra u siebie z MKSem Kluczbork. Początek o 14:30.

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Orły intelektu powalczą o 8/10

Największym pod względem liczby ludności miastem USA jest Nowy Jork. Za nim znajduje się Los Angeles a podium zamyka...