Stilon Gorzów pewnie w Pucharze Polski

2022-09-22 9:13
stilon gorzów
Autor: coola

Niespodzianki nie było bo być nie mogło. III ligowy Stilon Gorzów bez problemów rozprawił się z A Klasowa GKP Kłodawą w III rundzie Okręgowego Pucharu Polski.

Niebiesko biali zaaplikowali rywalom aż 6 bramek a i tak był to najmniejszy wymiar kary bo okazji do zdobycia goli stilonowcy mieli co niemiara. Ostatecznie skończyło się na trzech bramkach w pierwszej połowie i tylu samo w drugiej. Po meczu trener Karol Gliwiński nie był jednak w pełni zadowolony z gry swojego zespołu.

Po raz kolejny te niewykorzystane sytuacje to już przestaje być śmieszne. My nie możemy w takich sytuacjach gdzie jesteśmy na piątym metrze ileś razy nie wykorzystywać tego. To ewidentnie gdzieś tam siedzi chłopakom w głowie i musimy przełamać się w meczu , żeby to puściło. Powiedział po meczu Karol Gliwiński trener Agencji Inwestycyjnej Stilonu Gorzów .

Lepsza skuteczność z pewnością przyda się już w najbliższym meczu ligowym. Tym bardziej , że Stilon jedzie do 4 w tabeli Polonii Bytom.

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Kanały i cieśniny. Nawet najlepsi mogą mieć problem

Pytanie 1 z 10
Ile lat trwała budowa Kanału Sueskiego?
Odsłonięto mural poświęcony Włodzimierzowi Lubańskiemu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE