Stal Gorzów z Grudziądzem bez trenera

2022-07-07 15:12
Stal Gorzów
Autor: www.stalgorzow.pl Stal Gorzów

Moje Bermudy Stal Gorzów odrobi zaległości. Tyle, że tym razem bez Stanisława Chomskiego w parku maszyn. Dlaczego trener będzie nieobecny?

Spokojnie z gorzowskim szkoleniowcem nic złego się nie dzieje, ale od piątku (8.07) ma zaplanowane ważne sprawy rodzinne, a dokładnie ślub córki. Dlatego w zaległym meczu z GKM Grudziądz gorzowski zespół, oby po zwycięstwo, poprowadzi trener Piotr Paluch i kierownik drużyny Krzysztof Orzeł.

Stalowcy wystąpią w najsilniejszym składzie, pojedzie także Anders Thomsen, który wyleczył uraz barku. Są faworytem do zwycięstwa i zgarnięcia punktu bonusowego, bo w Grudziądzu wygrali 51 do 39. Jeśli gorzowianie wygrają, znajdą się na drugim miejscu w tabeli Ekstraligi.

Początek żużlowego starcia w piątek (08.07) o godz. 20:30 na Jancarzu. Oby tylko aura nie przeszkodziła, tak jak 1 lipca.

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Pytamy o szczegóły we flagach. Bijemy brawo za 10/15

Pytanie 1 z 15
Na początek coś łatwego. Jakie barwy ma flaga Polski?
Tomasz Drybała przygotowuje się do biegu dookoła świata
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE