mmppk

Autor: coola

Stal Gorzów poza finałem MMPPK. Jeden Paluch to za mało

2022-07-08 10:50

Juniorzy Stali Gorzów nie dojechali do finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych.​ W rozegranych w Gnieźnie eliminacjach gorzowianie zdobyli 18 punktów i zajęli 4 miejsce.

Najlepiej punktował Oskar Paluch. 16 -latek zdobył 14 punktów, Oskar Hurysz i Jakub Stojanowski nie poszli w ślady kolegi, bo dowieźli tylko po dwa oczka. Jeden zawodnik punktujący w zawodach parowych to niestety za mało na końcowy sukces. Obaj zawodnicy bardzo słabo radzili sobie na starcie i później nie liczyli się już w stawce. Trener Piotr Paluch nie rozdziera jednak szat z powodu słabszego startu juniorów.

Nie rozszyfrowaliśmy tego toru ale jest to dla nas nauczka i doświadczenie na przyszłość i dobry trening przed meczem ligowym. Powiedział po zawodach Piotr Paluch trener juniorów Stali.

Ligowy mecz już dzisiaj (8.07). Stal o godz. 20:30 zmierzy się na Jancarzu z GKM Grudziądz a w składzie na to spotkanie znaleźli się Oskar Paluch i Oskar Hurysz.

QUIZ. Zapomniane polskie wakacyjne hity! Przypomnisz sobie wszystkie?

"Słońce swieci nad nami / Ogrzewa nasze..."