Stal Gorzów pojedzie na obóz! Bardzo nietypowy kierunek

2023-01-11 12:45
Stal Gorzów żużel
Autor: pci

Po roku przerwy, ebut.pl Stal Gorzów wraca do schematu z organizowaniem obozu integracyjnego przed rozpoczęciem sezonu żużlowego. Tym razem nie będą to ciepłe kraje, jak to było w przypadku 2021 roku.

Gorzowianie postanowili zupełnie zmienić kierunek obozu. W tym roku żużlowa ebut.pl Stal poleci do... Finlandii. Obóz rozpocznie się w połowie lutego w Lahti i potrwa przez tydzień. Stal będzie przygotowywała się w ośrodku olimpijskim, więc zawodnicy będą mieli świetne warunki.

Na obozie pojawią się wszyscy zawodnicy oraz sztab szkoleniowy. W Finlandii padnie także wybór nowego kapitana, bo po odejściu Bartosza Zmarzlika jest wolny "wakat".

- Zawodnicy będą jeździć na nartach oraz uprawiać zimowe sporty motorowe. Głównym celem jest integracja - mówi nam Michał Wasilewski, rzecznik prasowy ebut.pl Stali Gorzów.

- W mocno zimowych warunkach chcemy przygotowywać się do nowego sezonu. Narty, siłownia, ale także w różnej formie zimowe wersje sportów motorowych - nad tymi rzeczami chcemy się skupić - powiedział Stanisław Chomski.

Przypomnijmy, że pod koniec marca pierwsze sparingi żużlowców. Najpierw zawodnicy zmierzą się w dwumeczu z Fogo Unią Leszno, a następnie z Betard Spartą Wrocław. Pierwszy mecz w PGE Ekstralidze gorzowskich żużlowców odbędzie się natomiast 8 kwietnia na torze w Toruniu.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE