Śmiertelny wypadek w Kostrzynie. Nie żyje 28-latek, policja bada sprawę [ZDJĘCIA]

2021-04-11 14:25
gorzów policja kostrzyn 1
Autor: facebook.com/NaRatunekKostrzyn Przód auta doszczętnie zniszczony.

Ostatnio dramatów na lubuskich drogach sporo. W Dąbroszynie, droga na Kostrzyn, w środę (7.04) zginęło dwóch 25-latków. Z kolei w Golicach w powiecie słubickim- kierowca wjechał w 42-letniego pieszego, który poniósł śmierć na miejscu.

Do tragedii doszło we wczesny niedzielny poranek (11.04) około godz. 4 na ul. Północnej w Kostrzynie. To teren, gdzie odbywa się znany festiwal Pol'and'Rock, kiedyś Przystanek Woodstock.

- 28-latek z nieustalonych dotychczas przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Poniósł śmierć na miejscu. Policjanci intensywnie pracowali na miejscy, by zebrać jak najwięcej śladów, by odtworzyć ostatnie momenty przed zdarzeniem - wyjaśnia Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik KMP w Gorzowie.

gorzów policja kostrzyn
Autor: facebook.com/NaRatunekKostrzyn Kierowca uderzył w drzewo.

Siła uderzenia była tak duża, że przód auta został zmiażdżony, a mężczyzna wypadł z niego. Części samochodowe były porozrzucane w promieniu kilkudziesięciu metrów.

gorzów policja kostrzyn 3
Autor: facebook.com/NaRatunekKostrzyn 28-latek wypadł z auta.

Policja ustala przebieg wydarzenia. Świadkowie wypadku bądź osoby, które mogą coś wiedzieć w tej sprawie- proszeni są o kontakt telefoniczny lub osobisty.

Policyjny pościg ulicami Wrocławia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE