Słubice: Pirat drogowy UKARANY! Dostał zakaz i grzywnę

2020-08-27 13:32
Słubcie pirat
Autor: materiały Lubuska Policja Kierowca wyprzedza na podwójnej ciagłej na zakręcie.

Niestety pomimo policyjnych apeli i kontroli znajdą się kierowcy, którzy łamią podstawowe przepisy i zagrażają innym zmotoryzowanym. Do nich należy 20-letni mieszkaniec powiatu słubickiego. W jego przypadku nie doszło do tragedii, ale było od niej o włos...

Za niebezpieczną jazdę mężczyzna dostał zakaz prowadzenia aut i wysoką grzywnę. 20-latek na drodze wojewódzkiej nr 137 kierując BMW nie stosował się do znaków drogowych, stwarzał zagrożenie w ruchu drogowym, zmuszając innych uczestników do hamowania w celu uniknięcia zderzenia.

Postawiono mu cztery zarzuty. Sprawę rozpatrzył sąd rejonowy w Słubicach. Nałożył on na kierowcę karę finansową – 1250 złotych oraz zakazał mu prowadzenia pojazdów mechanicznych na okres sześciu miesięcy.

Pirat został ustalony na podstawie nagrania wideo świadka, który wysłał je do policji. Mundurowi apelują o ostrożną i bezpieczną jazdę.

Sąsiedzi pobili się widłami
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE