Słubice: Dla niektórych kierowców nie był to "Trzeźwy poranek"

2021-09-15 15:20
słubice policja akcja 1
Autor: materiały Lubuska Policja "Zmasowany atak" na kierowców.

Policjanci w poniedziałek (13.09) ruszyli na drogi i przeprowadzili akcję, podczas której wykonali 550 badań trzeźwości. Osiem osób poniesie odpowiednie konsekwencje za nieodpowiedzialne zachowanie.

Mundurowi na drogach powiatu słubickiego ujawnili ośmiu kierujących, którzy wcześniej pili alkohol. U połowy z nich badanie wykazało ponad 0,5 promila. Co oznacza, że popełnili przestępstwo. Pozostała czwórka odpowie za wykroczenie.

Niechlubnym rekordzistą tego poranka okazał się 36-letni obywatel Ukrainy, który spowodował kolizję drogową. Mężczyzna wsiadł za kierownicę osobowego volvo mając blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.

słubice policja akcja 2
Autor: materiały Lubuska Policja Wykonano ponad pół tysiąca testów.

Policja apeluje o rozsądek na drodze, o zachowanie bezpiecznych odległości między pojazdami. Najechanie na tył innego auta to częsta przyczyna zdarzeń drogowych, nie licząc brawury, nadmiernej prędkości i alkoholu.

Wyprzedzał na czołówkę na oczach policji

QUIZ. Jaka to planeta? Krótka podpowiedź musi wystarczyć!

Pytanie 1 z 12
Jest trzecią planetą Układu Słonecznego, licząc od jego centrum.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE