Skradzione hulajnogi odzyskane. Pomocni byli sami gorzowianie! [AUDIO]

2020-05-27 17:55
gorzów hulaj
Autor: materiały blinkee.city Jest kilka stref do wypożyczenia w Gorzowie.

13 incydentów odnotowano w weekend w Gorzowie. Z wypożyczalni, która działa od soboty (23.05), zniknęło kilkanaście pojazdów. Sprawami zajmują się gorzowscy policjanci.

Nie jest to najlepszy początek, ale mieszkańcy pomagali właścicielom firmy odnaleźć hulajnogi jak najlepiej potrafili. Sukces jest, bo wszystkie "zaginione" sprzęty powróciły. Udało się je odzyskać, także dzięki  GPS-om, w które wyposażone są jednoślady. Część znajdowała się na otwartej przestrzeni, to odbierali je sami pracownicy. Natomiast tymi ukrytymi w piwnicy czy w mieszkaniu zajmowała się policja. 

Elektryczne hulajnogi są wykonywane na zamówienie i współdziałają ze sobą. Kradzież jest nieopłacalna, a konsekwencje trzeba będzie ponieść.

- W odnalezieniu urządzeń bardzo pomogli sami gorzowianie - mówi Monika Chróścicka-Wnętrzak, przedstawiciel firmy blinkee.city

Firma liczy, że więcej kradzieży w Gorzowie już nie będzie. Jeśli chodzi o zainteresowanie wypożyczaniem hulajnóg było bardzo duże. Wszystkie 60 sztuk poruszało się po mieście. Były momenty, że serwisant nie nadążał z ich ładowaniem.

COŚ DOBREGO #21
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE