Rzepin: Uciekał przed policją i rozpylał gaz. 31-latek ujęty po pościgu

2022-09-22 14:54
gorzów rzepin gaz 1
Autor: materiały Lubuska Policja Uciekiniera ujęto po pościgu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (19.09) podczas rutynowej kontroli drogowej. Mundurowi chcieli sprawdzić auto, gdy nagle wysiadł z niego pasażer i zaczął... uciekać. Dlaczego?

Mundurowi, mimo krótkiej chwili, zdążyli zauważyć, że jest to znany im 31-latek, który był poszukiwany do odbycia kary więzienia. Ruszyli więc za nim w pościg. Uciekinier rozpylał w ich kierunku gaz łzawiący, ale to ich nie zniechęciło. Dogonili mężczyznę i zatrzymali.

gorzów rzepin gaz 2
Autor: materiały Lubuska Policja 31-latek chciał wystarszyć mundurowych gazem.

Okazało się, że ucieczka 31-latka miała kilka motywów- uniknięcie kary więzienia, narkotyki- miał przy sobie amfetaminę oraz to, że prawdopodobnie stoi za kilkoma kradzieżami na terenie gminy Rzepin.

Zatrzymany usłyszał zarzuty czynnej napaści na funkcjonariuszy, za co grozi do 10 lat więzienia, posiadania substancji psychotropowych oraz co najmniej dwa zarzuty kradzieży.

Poszukiwania 66-latki z policyjnego śmigłowca!

Bądź jak uczestnik Familiady. Wybierz najlepiej punktowaną odpowiedź!

Pytanie 1 z 10
Co w przenośni może być czarne?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE