Rusza żużlowe Grand Prix. W cyklu aż trzech stalowców z obrońcą tytułu na czele

2021-07-16 11:59
Bartosz Zmarzlik wygrał Grand Prix
Autor: PAWEŁ SKRABA/SUPER EXPRESS Bartosz Zmarzlik nie jest zarażony koronawirusem.

Walkę o tytuł żużlowego Mistrza Świata czas zacząć​. Już dzisiaj w Pradze na torze Marketa (16.07) rusza cykl Grand Prix. Drugi turniej w sobotę i też w Pradze.

Tytułu broni Bartosz Zmarzlik i chce to zrobić po raz trzeci z rzędu. Czy ta sztuka mu się uda? Na pewno jest w ścisłym gronie kandydatów ale pretendentów jest sporo. Wśród nich świetny w tym sezonie Maciej Janowski. Do tego Madsen , Lindgren i ciągle mocny Doyle. Nie bez szans jest też drugi zawodnik Stali w cyklu Martin Vaculik. Gorzowianie z pewnością kibicowali będą też Andersowi Thomsenowi bo to przecież też żużlowiec Stali Gorzów. Zapowiada się więc wyśmienite żużlowe widowisko. A początek piątkowych zawodów w Pradze o 19. Dzień później również o tej samej porze.

Polecany artykuł:

Żużlowy camp w Gorzowie

W całym tegorocznym cyklu rozegranych zostanie 11 rund z czego 6 na torach we Wrocławiu , Lublinie i Toruniu gdzie 2 października zakończy się tegoroczny cykl Grand Prix.

Trzykrotny olimpijczyk Krzysztof Ignaczak: Mamy najmocniejszą drużynę siatkarzy w historii
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE