Rusza budowa nowego odcinka ul. Spichrzowej w Gorzowie [FOTO]

2021-08-01 15:02
gorzów spich hejman 1
Autor: Fragles To skrzyżowanie będzie nieprzejezdne.

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami, które pojawią się już od poniedziałku (2.08). Będzie trzeba korzystać z objazdu. Przedłużenie ulicy ma być gotowe w styczniu, więc do tego czasu lekko nie będzie.

Skrzyżowanie ulicy Hejmanowskiej ze Spichrzową w Gorzowie zostanie zamknięte. Nowy odcinek powstanie przez część parkingu Inneko, dalej wzdłuż torów kolejowych przez stację kolejową Gorzów Wschód do mostu Lubuskiego. To wspólna inwestycja miasta i PWIK-a, które w pierwszej kolejności kłaść będzie kanalizację deszczową. 

gorzów spich hejman 2
Autor: Fragles Przez dotychczasowy parking będzie przebiegac nowa droga.

Od kilku dni odbywają się prace rozbiórkowe i porządkowe. Gdy zamknięte zostanie skrzyżowanie, dojechać będzie można tylko do targowiska. Objazd z ul. Teatralnej prowadzić będzie przez Warszawską i Herberta.

Wykonawca- spółka Maldrobud z Myśliborza wykona całą inwestycję za prawie 4,5 miliona złotych. Ma na to pół roku (styczeń 2022). Przy nowej drodze powstanie około 70 miejsc parkingowych.

Kolej Drezynowa w Małopolsce Zachodniej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE