Martin Vaculik, StalGorzów

i

Autor: facebook.com/VaculikRacingTeam

ŻUŻEL

Rozpoczęła się budowa składu Stali Gorzów na sezon 2024. Lider zostaje na pokładzie!

2023-06-07 14:28

Świetna informacja dla wszystkich kibiców ebut.pl Stali Gorzów. Według naszych informacji, lider zespołu, Martin Vaculik zostaje na gorzowskim pokładzie. Słowak ma podpisać dwuletnią umowę. Jak przebiegały rozmowy?

Vaculik zostaje na dwa lata w Gorzowie! Świetna informacja dla kibiców

To zdecydowanie żużlowy news dnia. Martin Vaculik porozumiał się gorzowskimi działaczami w kontekście kontraktu na przyszły sezon. Lider Stali zostaje na pokładzie. Jak widać, prezes Waldemar Sadowski nie śpi i działa. Skład ma być jeszcze mocniejszy, niż w tym sezonie.

Z tego, co się dowiedzieliśmy, to Stal chciała podpisać kontrakt z Vaculikiem na najbliższe trzy sezony, ale otoczenie zawodnika ostatecznie wynegocjowało dwuletnią umowę.

Na razie nie wiadomo, kiedy Stal oficjalnie ogłosi przedłużenie kontraktu z Vaculikiem. Przypomnijmy, że prekontrakty można podpisywać od 15 czerwca.

Bartosz Zmarzlik wywiad
Sonda
Czy Martin Vaculik udźwignie rolę lidera Stali Gorzów w sezonie 2024?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE