Wiktoria Gumienna

i

Autor: wiktoria_gumienna / Instagram.com

SHOW BIZNES

Rodzinka "Googlebox" coraz większa! Na świat przyszedł uroczy maluch! Gwiazda pokazała zdjęcia

2023-09-27 10:37

Słynna para z programu "Googlebox. Przed telewizorem" powitała na świecie długo wyczekiwane dziecko! Wiktoria Gromadzka (w tej chwili Gumienna) oraz jej mąż Dominik nie kryją swojej radości i chwalą się uroczymi zdjęciami w mediach społęcznościowych. A my sprawdzamy czy to chłopiec czy dziewczynka!

Wiktoria i Dominik, znani z popularnego programu "Googlebox. Przed telewizorem", emitowanego na antenie TTV, pobrali się pod koniec czerwca, a zaledwie trzy miesiace później na świat przyszło ich długo wyczekiwane dziecko! Szczęśliwa mama i maluch mają się dobrze, a swoją radością dzielą się z internautami.

Gwiazda "Googlebox" urodziła dziecko! To chłopiec czy dziewczynka?

Maluch Wiktorii i Dominika przyszedł na świat w poniedziałek (25.09). To moment, na który para czekała bardzo długo, bo z uwagi na endometriozę Wiktorii gwiazda miała problem z zajściem w ciążę.

Po roku starań wreszcie mogli podzielić się dobrą nowiną!

Teraz szczęścia jest jeszcze więcej, ponieważ maluszek przyszedł już na świat, a Wiktoria opublikowała w swoich social mediach niezwykłe zdjęcie, na którym odpoczywa wraz ze swoją córeczką.

Skąd wiadomo, że to dziewczynka? Świadczy o tym nie tylko uroczy różowy kocyk. Płeć dziecka para poznała jeszcze w kwietniu.

Jakie imię otrzyma dziecko?

Para nie zdradziła na razie jakie imię nada dziewczynce, jednak zdjęcie opatrzone zostało wymownym podpisem "Witamy na świecie S.". Co to oznacza?

Nie tak dawno, w jednym z wywiadów Wiktoria zdradziła, że pod uwagę brane są cztery imiona, wśród nich Michalina, Marcelina, Adeline oraz... Scarlett. Można więc domniemywać, że własnie to ostatnie imię otrzymała córeczka pary.

Zobacz też: Polskie gwiazdy na zdjęciach sprzed lat. Tak wyglądały jako dzieci!

Sonda
Czy często oglądasz telewizję?
Najjaśniejsze uśmiechy polskich gwiazd. Ich uśmiech aż bije po oczach!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE