Remis jak wygrana. Warta Gorzów w ostatniej minucie wywalczyła ważny punkt

2021-05-06 10:40
warta lechia
Autor: coola

Grali dobrze, grali ambitnie i ambicja została nagrodzona. Warta Gorzów zremisowała z Lechią Zielona Góra​ 1 do 1. Tym razem to warciarze strzelili gola na wagę jednego punktu w doliczonym czasie gry.

Warta przystąpiła do derbowego spotkania z animuszem i w pierwszej połowie mogla objąć prowadzenie. Tyle tylko że przed przerwą zrobiła to Lechia. W drugich 45 minutach sytuacja się odwróciła. Aż trzy okazje do podwyższenie prowadzenia mieli zielonogórzanie. Ale tym razem to oni je marnowali. Kiedy wydawało się, że Warta przegra czwarty mecz z rzędu w 93 minucie drogę do bramki znalazł niezawodny Paweł Posmyk.

Mówi Paweł Posmyk zawodnik Warty Gorzów:

Bezpośredni rywale Warty w walce o utrzymanie przegrywali swoje mecze w tej kolejce. Dzięki temu i remisowi w derbowym spotkaniu Warciarze oddalili się od strefy spadkowej na dwa punkty. Czujność i koncentrację trzeba jednak zachować do końca rozgrywek. Najbliższy rywal też wymagający bo 8 w tabeli Rekord Bielsko Biała. Ten mecz w sobotę (08.05) o godzinie 14.

Tomaszewski wyznaje, jaki alkohol uwielbiał pić Boniek w czasach kariery!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE