Puszka dla Orkiestry oraz dla chorego Jasia skradzione w Gorzowie. Wiesz coś o tym?

2021-01-25 14:01
Policja szuka odpowiedzialnych za kradzieże w Gorzowie
Autor: pxhere.com Policja szuka odpowiedzialnych za kradzieże w Gorzowie

Puszka dla Orkiestry oraz dla chorego Jasia skradzione w Gorzowie. Policja szuka sprawców. Dwa haniebne zdarzenia miały miejsce w sobotę (23.01). Każdy kto widział podejrzane osoby lub osobę proszony jest o kontakt z policją.

​Pierwsze w centrum miasta przy ulicy Hawelańskiej. Przy oknie gdzie serwowane są ciepłe kanapki stała puszka z datkami dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W środku mogło być ponad tysiąc złotych.

Podobna kwota mogła być w puszcze, która stała w lokalu na osiedlu Staszica. W hali Orbi przy ulicy Marcinkowskiego, w jednej z piekarni zbierano datki dla chorego Jasia. Obie puszki zostały skradzione jednego dnia.

-W kwestii kradzieży puszki WOŚP oraz kradzieży puszki na zbiórkę pieniędzy dla chorego Jasia kryminalni działają w tej sprawie. Prowadzone są czynności w celu ustalenia sprawcy-mówi Magdalena Ziętek, z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Złodziejom bez honoru grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

Kętrzyn. Uszkodził auto na parkingu. Policja szuka sprawcy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE