Punkty pobierania wymazów w Gorzowie będą działać inaczej. Jak?

2021-06-29 12:20
gorzów szpital punkt wymaz
Autor: archiwum redakcji Punkt drive thru przy Czartoryskiego.

Chodzi o jednostki, które prowadzi gorzowski szpital. Jest ich kilka i z nowym miesiącem zmienią się godziny przyjęć. Lecznica nie podaje powodu zmian, ale można się domyśleć chodzi o spadek liczby zachorowań w regionie.

Od czwartku- 1 lipca w Gorzowie zostaną wprowadzone zmiany. Testy na covid-19 będzie można zrobić w punkcie typu Drive Thru przy ul. Czartoryskiego codziennie w godzinach od 9 do 13. Ten będzie otwarty krócej niż dotychczas.

Gdy wymaz ma być wykonany u dziecka należy się zgłosić do pediatrycznej części Szpitalnego Oddziału Ratunkowego przy Dekerta- od godz. 9 do 14. W tym przypadku bez zmian.

Z kolei pacjenci przyjmowani na hospitalizację i osoby wykonujące badanie komercyjnie będą mogli zgłaszać się do punktu przy ul. Dekerta, za rehabilitacją codziennie od godz. 8 do 18.Szczegóły znależć mozna na stronie oraz facebooku gorzowskiego szpitala.

Czwarta fala koronawirusa w Polsce! Niedzielski podaje datę
Sonda
Obawiasz się o swoje zdrowie i sytuację epidemiologiczną w Polsce?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE