Przez cały weekend będą utrudnienia na ulicy Walczaka w Gorzowie

2020-03-06 20:08
rury ciepłownicze
Autor: www.google.maps.pl W weekend demontaż rur i utrudnienia w ruchu

Utrudnienia zapowiada wykonawca, który będzie prowadził roboty związane z rozbiórką sieci ciepłowniczej napowietrznej. W związku z tym zamknięty zostanie fragment ulicy Walczaka. Sprawdźcie gdzie dokładnie pojawią się utrudnienia.

Kierowcy na drogach powinni być zawsze czujni i uważni, ale już w sobotę i niedzielę (07.03 i 08.03) szczególną uwagę trzeba będzie zachować na ulicy Walczaka. Na kierujących czekają objazdy i zmiany w organizacji ruchu. Żeby jednak nieco zmniejszyć uciążliwość zmian prace będą prowadzone właśnie podczas weekendu. Główne zamknięcia zaplanowano też na godziny nocne.

Wszystko w związku z rozbiórką napowietrznej sieci ciepłowniczej, czyli rur znajdujących się nad ulicą Walczaka. Zamknięte więc zostanie połączenie ul. Dowgielewiczowej z ul. Walczaka (od godz. 6.00 w sobotę do 4.00 w niedzielę) oraz zamknięta ul. Walczaka na odcinku od ronda Gdańskiego do ul. Dowgielewiczowej (z soboty na niedzielę, w godzinach 23.00 – 4.00).

W czasie zamknięcia ul. Walczaka objazd w kierunku Gdańska wytyczony będzie po trasie: ul. Czereśniowa – ul. Piłsudskiego – rondo Górczyńskie – ul. Górczyńska – rondo Gdańskie. Natomiast dojazd do osiedla przy ul. Kućki, Korcza i Dowgielewiczowej odbywać się będzie wyłącznie od strony ul. Górczyńskiej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE