gorzów hawelańska drzewa

i

Autor: Łukasz Kulczyński/gorzow.pl

Przetarg na deptak przy Hawelańskiej rozstrzygnięty

2023-03-17 14:20

Teraz czas na podpisanie umowy z wykonawcą. Spółka Gorzowskie Inwestycje Miejskie wybrała ofertę firmy z Świdnicy, która opiewa na 6,3 mln zł. Jeżeli firma nagle się nie wycofa, będzie miała 13 miesięcy na realizację zadania.

Firma ze Świdnicy wyremontuje deptak przy Hawelańskiej. Spółka Gorzowskie Inwestycje Miejskie ogłosiła rozstrzygnięcie przetargu. Co ciekawe nie wygrała oferta najtańsza. Nie spełniała bowiem​ wymogów formalnych, zgodnych z Prawem Zamówień Publicznych. Wybrano przedsiębiorstwo ze Świdnicy, które zaoferowało wykonanie modernizacji deptaku przy Hawelańskiej wraz z ulicami Hawelańską i Wełniany Rynek za 6 mln 300 tys. złotych. Podpisanie umowy ma nastąpić na przełomie marca i kwietnia. Na wykonanie planowanych prac firma będzie miała 13 miesięcy.

Przypomnijmy: to czwarte podejście do tej inwestycji. Na początku roku firma, która została wybrana wycofała się przed podpisaniem umowy.

Wednesday: arcytrudny QUIZ dla fanów! Czy uważnie oglądałeś serial?

Pytanie 1 z 10
Ile lat ma główna bohaterka w pierwszym sezonie serialu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE