Przeszkodził mróz! Parkomaty na gorzowskiej giełdzie dostępne będą nieco później [AUDIO]

2021-02-05 13:31
gorzów giełda parkomat
Autor: Mazinio Taki parkomat stanie na giełdzie.

Nie w tą niedzielę (7.02), a w następną 14 lutego urządzenia mają działać i wydawać bilety kierowcom. Zmiany mają ułatwić mieszkańcom dotarcie na targowisko, bez zbędnego czekania w ulicznych korkach.

Chodzi o usprawnienie dojazdu do targowiska przy Szczecińskiej, by auta nie stały w korku. Dotychczas tak się działo, bo bilety parkingowe wręczali pracownicy OSiR-u, któremu podlega giełda. Niestety niskie temperatury spowolniły prace przy montażu parkomatów.

Jak informuje Włodzimierz Rój, dyrektor OSiR-u - wylano beton, do środy(10.02) prace powinny się zakończyć, a to oznacza, że 14 lutego będzie można skorzystać z urządzeń.

O nowych parkomatach mówi Włodzimierz Rój, dyrektor gorzowksiego OSiR-u:

Na parkingu giełdy stanie siedem parkomatów. Pracownicy, którzy zajmowali się wydawaniem biletów będą mieli inne zadania. Firma, która montuje urządzenia będzie sprawdzać czy kierowcy kupują bilety. Za jego brak trzeba będzie zapłacić 95 złotych.

Giełda otwarta jest w niedziele w godz. od 7 do 15. W związku z pandemią obowiązują maseczki, dezynfekcja rąk i dystans.

Bezczelny złodziej samochodów został nagrany na stacji benzynowej. Rozpoznajesz go?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE