Gorzów: biegi

i

Autor: facebook.com/WierzbickiRunningProject Tak było podczas styczniowego biegu.

Przedostatnia runda Biegowego Grand Prix Gorzowa. Zapisy trwają

2023-02-10 16:08

19 lutego ruszą na trasę uczestnicy Biegowego Grand Prix Gorzowa. Będzie to V start w tej edycji. Zapisy on line już trwają. Trasa licząca 5 km tradycyjnie wyznaczona jest na terenach popoligonowych.

W tym grand prix może uczestniczyć każdy. 19 lutego odbędą się V zawody z cyklu Biegowego Grand Prix Gorzowa. Zapisy ruszyły i potrwają do 17 lutego. Można zrobić to on line na stronie ​sport-time.com.pl. Limit to 150 zawodników. Jeżeli nie zostanie wypełniony, będzie można dopisać się do listy startowej w dniu zawodów. Start biegu o godzinie 10. Trasa, podobnie jak wszystkich rund wyznaczona jest na terenach popoligonowych.

W okresie jesienno-zimowym najlepszą metodą do sprawdzania swoich postępów w treningu, czy samym biegu jest rywalizacja na jednej trasie. W dodatku crossowej, bo później, czyli wiosną, kiedy zaczynają się główne starty, to wtedy tego crossu jest mniej - mówi Sebastian Wierzbicki, organizator zawodów.

Do końca cyklu zostały jeszcze dwa biegi, lutowy i marcowy. W kwietniu natomiast odbędzie się gala podsumowująca edycją 2022-2023.

QUIZ. Rozpoznasz serial po jednym kadrze? Uwaga, piekielnie trudne!

Pytanie 1 z 15
W tym serialu wystrój mieszkania głównych bohaterów był obiektem westchnień Polaków. Chodzi o....
40-latek 20 lat później: Stefan Karwowski (Andrzej Kopiczyński)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE