Ponad tysiąc wniosków w naborze do gorzowskich przedszkoli [AUDIO]

2020-03-10 18:01
przedszkole kłodawa
Autor: Fragles Przedszkola zawsze są oblegane.

Rodzice maluchów nie czekają na ostatnią chwilę i wypełniają formularze w internecie. Rekrutacja powoli dobiega końca, termin upływa w piątek (13.03).

Jak informuje Iwona Sancewicz z Wydziału Edukacji UM- największym zainteresowaniem cieszy się placówka przy ul. Maczka. Na 75 miejsc chętnych jest ponad setka dzieci. Wzięcie mają także przedszkola nr 2 i 19. To nie koniec, bo nabór potrwa jeszcze kilka dni.

Jakie są zasady?- przypomina Iwona Sancewicz z Wydziału Edukacji w Gorzowie:

Formularz znajduje się na stronie miasta. Trzeba wejść przez e-urząd, w edukację , dalej w nabory. Urzędnicy mają przygotowanych 1150 miejsc, w tym 750 dla 3-latków. Najmłodsze grupy są zawsze najbardziej oblegane i nie wszystkie maluchy się do nich dostaną.

Gdy rekrutacja się zakończy, rozpocznie się weryfikacja wniosków. Listy osób zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych pojawią się 8 kwietnia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE