Policjant zgubił służbową broń. Na szczęście ją odnaleziono

2021-07-18 17:57
Pistolet
Autor: East News

Do nietypowego zdarzenia doszło w Gorzowie w niedzielę (18.07). Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy: policjant na chwilę odłożył broń i o niej... zapomniał. Kiedy sobie przypomniał broni już nie było. Działo się to na jednej z gorzowskich stacji paliw. Monitoring pozwolił ustalić co stało się z policyjnym pistoletem.

Policjanci szukali broni, którą zgubił ich... kolega. Akcja poszukiwawcza zakończyła się sukcesem - informuje rzecznik gorzowskiej komendy miejskiej. To jedyny oficjalny komentarz do sprawy. Policja nie chce podawać szczegółów zdarzenia.

Jak udało się nam nieoficjalnie ustalić do sytuacji doszło w niedzielne przedpołudnie, na jednej z gorzowskich stacji paliw. Funkcjonariusz skorzystał z toalety, odłożył na chwilę służbową broń, ale wychodząc zapomniał o niej. Kiedy wrócił się po nią broni już nie było. Policja przejrzała monitoring, na którym było widać, że mężczyzna, który wszedł do toalety po funkcjonariuszu, zabiera pistolet. Mężczyznę razem z bronią zatrzymano na nadwarciańskim bulwarze.

W gorzowskiej komendzie prowadzone jest wewnętrzne postępowanie, które ma wyjaśnić, dlaczego funkcjonariusz zgubił swoją służbową broń.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE