Policja zatrzymała nielegalny transport imigrantów! Byli przewożeni w fatalnych warunkach! [ZDJĘCIA]

2021-10-19 16:04
Policja
Autor: Materiały prasowe KWP Gorzów Policjanci zatrzymali transport nielegalnych imigrantów.

34 nielegalnych imigrantów zatrzymali lubuscy policjanci. We wtorek (19.10) na Polski-Niemieckim przejściu granicznym w Kostrzynie zatrzymano samochód dostawczy, w przestrzeni bagażowej ukrywali się ludzie. Byli przewożeni w strasznych warunkach - bez dostępu do świeżego powietrza.

Samochód prowadził 25-letni obywatel Rumuni. W czasie kontroli pojazdu okazało się, że zamiast ładunku przewoził 34 imigrantów. Byli oni ściśnięci, bez dostępu świeżego powietrza, bo bus nie miał okien.

poicja
Autor: Materiały prasowe KWP Gorzów Ludzie byli przewożeni w fatalnych warunkach.

Mężczyzna został zatrzymany, tak jak i osoby, które przewoził, zabezpieczono samochód. Imigranci trafią do placówki SG w Gorzowie, gdzie przejdą testy na koronawirusa. Sprawdzone zostaną ich dokumenty. Trwa dochodzenie w tej sprawie, więcej informacji policja nie ujawnia.

policja
Autor: Materiały prasowe KWP Gorzów Samochód prowadził obywatel Rumuni.

Auto zatrzymano dzięki współpracy policji z Strażą Graniczną. Mundurowi proszą o kontakt osoby, które mogą przekazać informację na temat nielegalnych prób przekroczenia granicy. 

Quiz. Jesienne zwyczaje, które mało kto pamięta

Pytanie 1 z 10
Jak celebrowano dawniej "Dokopiny", czyli święto zakończenia kopania ziemniaków?
MMA VIP 3 - Kto walczy? Kiedy będzie gala? ZAWODNICY | ESKA XD - Sportekspertka #33
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE