Piękna słubiczanka Amelia Mielcarek powalczy o tytuł Polska Miss 2022

2022-12-07 10:17
Amelia Mielcarek ze Słubic w finale Polska Miss 2022
Autor: Materiały prasowe Polska Miss 2022 Amelia Mielcarek ze Słubic w finale Polska Miss 2022

Aż 5 tysięcy uczestniczek zgłosiło się w tym orku do nowego ogólnopolskiego konkursu piękności Polska Miss. Do ścisłego finału zakwalifikowało się 35 dziewczyn, w tym dwie z naszego regionu. Gorzów i okolice reprezentować będzie Amelia Mielcarek ze Słubic.

Już sam awans do ścisłego finału, to dla wielu dziewczyn ogromne wyróżnienie, bo licząc wszystkie konkursy regionalne, konkurencja była ogromna. O tytuł najpiękniejszej Polki chciało walczyć blisko 5 tysięcy uczestniczek. Te najpiękniejsze zaprezentują się podczas gali finałowej, która odbędzie się 17 i 18 grudnia w Arche Hotel Krakowska w Warszawie. Najpiękniejsze Polki zaprezentują się na scenie kilka razy w kilku kreacjach przygotowanych przez partnerów konkursu.

Finalistki wzięły udział w nagraniach wideo oraz sesjach zdjęciowych. Zdjęcia Amelii Mielcarek ze Słubic możecie obejrzeć w galerii poniżej.

Konkursy piękności są niesamowicie popularne, a kandydatki, które biorą w nich udział, muszą wyróżniać się charakterem, ale także wyglądem. Muszą być odważne, pewne siebie, ale i uśmiechnięte, by na scenie przed jurorami i publicznością wypaść jak najlepiej. Zwyciężczyni konkursu otrzyma nowy samochód osobowy, a TOP5 konkursu wyjedzie na dwutygodniowy pobyt na Bali.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE