miasto

Najpiękniejsze gorzowianki na Instagramie! Znacie je? Musicie obejrzeć te zdjęcia!

2023-11-27 11:24

Gorzów słynie nie tylko z pięknego centrum i urokliwych miejsc. Gorzów, to przede wszystkim mieszkańcy. Dziś skupiliśmy się przede wszystkim na tej piękniejszej stronie miasta.

Najpiękniejsze gorzowianki na Instagramie. To one rozgrzewają tysiące fanów w sieci!

Zastanawialiście się kiedyś jak wyglądają najpiękniejsze gorzowianki lub dziewczyny kojarzone z tym miastem? Stworzyliśmy specjalną galerię, w której znajdziecie piękniejszą stronę naszego miasta. Rozpoznajecie te dziewczyny? To właśnie one niejako "reklamują" Gorzów w mediach społecznościowych, a w tym konkretnym przypadku, na Instagramie. Macie swoją faworytkę?

W galerii znajdziecie gorzowianki z różnych dziedzin. Jedne wywodzą się stricte ze sportu, drugie możecie kojarzyć z telewizji, a jeszcze inne są kojarzone np. z modelingiem. Koniecznie zobaczcie na powyższe zdjęcia! Kolejność zdjęć jest przypadkowa.

Miss Warszawy 2023 Julia Tomaszewska dla "Super Expressu": Uwielbiam bulwary nad Wisłą
Sonda
Ile godzin dziennie korzystasz z Instagrama w ciągu dnia?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE