O pierwsze ligowe punkty. Warta Gorzów zagra drugi mecz rozgrywek III ligi

2020-08-08 7:51
Warciarze zagrają na stadionie przy Olimpijskiej
Autor: Warta Gorzów/facebook.com Warciarze zagrają na stadionie przy Olimpijskiej

Po porażce będzie zwycięstwo? Warta Gorzów nie najlepiej zaczęła sezon. Na koncie ma przegraną w lidze z Górnikiem, a w środę (5.08) nie udało się zdobyć wojewódzkiego Pucharu Polski.

Bordowo-granatowi w sobotę (8.08)w mają szansę na pierwsze punkty w III lidze. Do Gorzowa przyjeżdża Polonia Stal Świdnica. Czy uda się zdobyć pierwsze ligowe punkty? Pomóc w tym mogą zmiany kadrowe.

Będą zmiany w składzie Warty, posłuchaj co mówi o tym Paweł Wójcik, trener gorzowian:

Przeciwnik, w pierwszej kolejce rozgrywek wznowionych po pandemicznej przerwie, przegrał swoje spotkanie. Lepszy był Ruch Chorzów. Świdniczanie podobnie jak Warta chcą wygrać, a to tylko gwarantuje emocje na boisku.

Gorzowski klub przygotowuje także atrakcje dla kibiców. Z okazji 75-lecia Warty, przed pierwszym gwizdkiem na murawie wraz z piłkarzami pojawią się także legendy klubu. Oby przyniosły szczęście gorzowskiej drużynie. Mecz na stadionie przy ulicy Olimpijskiej o godzinie 17.30.

Piłkarze Warty Gorzów podczas pierwszego sparingu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE