gorzów pijana z dzieckiem

i

Autor: materiały Lubuska Policja zdjęcie ilustracyjne

Nietrzeźwa gorzowianka wiozła dziecko do przedszkola

2023-02-27 12:34

Kobietę wczesnym porankiem zatrzymała policja. Miała ona problem z płynną jazda, najechała na krawężnik. Wszystko działo się w poniedziałek [27.02] o godz. 8 na osiedlu Europejskim. Mundurowi w porę zareagowali.

Gorzowski patrol ruchu drogowego był na ulicy Londyńskiej, gdy zauważył kierującą w oplu, która ma problemy z jazdą, Funkcjonariusze oczywiście zatrzymali ją do kontroli, by sprawdzić stan trzeźwości. Ich podejrzenia sprawdziły się.

Kiedy tylko otworzyły się drzwi auta, mundurowi wyczuli alkohol. 35-latka została przebadana alkomatem, w organizmie miała ponad promil! W jej samochodzie było także kilkuletnie dziecko, które chciała zawieźć do przedszkola. Na szczęście jej jazda została przerwana przez patrol.

Kobieta trafiła na komendę, natomiast dziecko i auto zostało przekazane bliskim. Policjanci zatrzymali 35-latce prawo jazdy. Grozi jej do dwóch lat więzienia.

Kierowcy spadają autami z kościelnych schodów na Białołęce

QUIZ. Pokazałeś komuś, gdzie raki zimują? A wiesz, co to naprawdę znaczy? Powalcz o komplet!

Pytanie 1 z 10
Co to znaczy "mieć na coś chrapkę"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE