gorzów stal toruń

i

Autor: facebook.com/StalGorzow1947 Gorzowianom nie najlepiej poszło na Motoarenie.

Niedopasowanie do toru i błędy zaważyły na porażce gorzowian w Toruniu

2022-07-18 12:33

Stal Gorzów długo prowadziła, ale to jednak Apator wygrał 47:43. Wynik rozstrzygnął się w ostatnim biegu, żadna z drużyn nie zdobyła bonusa. Bartosz Zmarzlik tylko raz wygrał wyścig, przyjeżdzał na drugiej pozycji.

Żużlowe widowisko było emocjonujące. Gospodarze przespali początek, bo w pierwszych czterech biegach- trzy wygrali gorzowianie i wyszli na prowadzenie 16:8. W kolejnych wyścigach Apator przebudził się i odrabiał starty, a od 12 biegu doprowadził do remisu 36:36. Ten stan trwał do ostatniego wyścigu, w którym torunianie wygrali.

Bartosz Zmarzlik tylko raz przeciął metę jako pierwszy, zdobył 10 punktów.

- Było bardzo ciężko połapać się z ustawieniami. Gdzieś tam coś się wydawało się, że się chwyciło. Zaraz równanie, bardzo mocno tor się tu zmieniał z biegu na bieg. Taki dosyć specyficzny do spasowania naprawdę, więc z takimi problemami się zmagaliśmy - podsumował mistrz świata.

Trener Stanisław Chomski stwierdził, że sprezentowali zwycięstwo po błędach w 11 i 14 biegu. Zadowolony był z młodzieżowców. Teraz zzas na wyciągnięcie wniosków i poprawę. W niedzielę (24.07) żółto-niebiescy zmierzą się z Unią Leszno.

Konflikt w kadrze lekkoatletów. Justyna Święty-Ersetic zabiera głos

Quiz PRL. Kultowe Przedmioty

Pytanie 1 z 10
Mydło, które miało nazwę dobranocki:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE