Nagrałeś? Wyślij. Lubuska policja prosi o pomoc

2020-02-03 14:40
Gorzów Policja
Autor: Masteriały Prasowe KWP Gorzów. Policjanci proszą kierowców o przesyłanie filmów.

Nie daj się zabić na drodze. Widziałeś reaguj.​Lubuska policja apeluje o wysyłanie filmów z niebezpiecznymi zachowaniami na drodze.

Lubuska policja zachęca do wysyłania filmów, na których widać rażące przykłady łamania przepisów. Od piątku sami policjanci również publikują na stronie lubuskiej policji nagrania z mrożącymi krew w żyłach wyczynami kierowców. To sytuacje zarejestrowane zarówno przez pilicję ale też przysłane przez kierowców.

- Nie chcę żeby to było odbierane jako pewnego rodzaju atrakcja. Zdajemy sobie sprawę, że to musi być transparentne. Dlatego chcemy to pokazać. To nie są zwykle sytuacje tylko juz walka o życie na drodze - mowi Marcin Maludy rzecznik lubuskiej policji.

Często nadesłane przez kierowców filmy są podstawa do ukarania łamiących przepisy. Coraz więcej kierowców coraz częściej tak właśnie robi. To co waszym zdaniem powinni zobaczyć policjanci można wysyłać na adres stopagresjidrogowej@wrd.lubuska.policja.gov.pl. Filmy można oglądać na stronie internetowej lubuskiej policji.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE