Gorzów: błonia

i

Autor: SG W tym miejscu pojawi się wielki napis z sercem i Gorzowem.

Na napis „I Love Gorzów” czekamy dwa lata. Poczekamy jeszcze rok.

2022-10-28 15:12

Na razie zabezpieczono pieniądze na realizację tego zadania, które wygrało w 2020 roku w ramach budżetu obywatelskiego. Od tamtej pory nie udało się go wykonać, ale urzędnicy obiecują, że w 2023 roku napis stanie na nadwarciańskich błoniach.

Napis wyznający miłość do Gorzowa pojawi się w przyszłym roku. Kosztować będzie 438 tys. zł. Środki zostały zabezpieczone przez radnych na sesji. Napis I serduszko Gorzów to zadanie z budżetu obywatelskiego. Inwestycja wygrała w 20​20 roku, czyli dwa lata temu. Od tamtej pory miasto nie jest w stanie tego zrealizować.

Napis oczywiście jest do realizacji. Przechodził pewne perturbacje związane z zakresem, wyceną. W tej chwili jest uchwała o zaciągnięciu zobowiązania na przyszły rok. Zadanie będzie realizowane w przyszłym roku - mówi Jacek Szymankiewicz, wiceprezydent Gorzowa.

Na razie znamy miejsce. Napis stanie nad Wartą, na błoniach przy ul. Fabrycznej. Będzie można robić sobie przy nim zdjęcia, bo głównie do tego służą takie instalacje, mając panoramę miasta w tle. Całość będzie spora. Litery będą miały 2 metry wysokości, a cały napis 17 metrów długości. Do tego staną drzewka solarne.

QUIZ. Najgorsze matki w polskich serialach. Rozpoznasz je po tym co zrobiły swoim dzieciom?

Pytanie 1 z 15
Kiedy urodziła córeczkę wpadła w depresję, a następnie zdradziła męża z kolegą z klubu. W końcu wylądowała w wariatkowie, a o dziecko walczyła jej mamusia....
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE