Międzyrzecz: Tłoczno na jarmarku mikołajkowym [ZDJĘCIA]

2022-12-08 13:05

6 grudnia w Międzyrzeczu odbył się jarmark mikołajkowy na rynku wokół ratusza. We wspomniane miejsce przybyło bardzo dużo mieszkańców. Momentami było naprawdę tłoczno. Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego wydarzenia.

Jarmark cieszył się naprawdę dużym zainteresowaniem. W imprezie wzięło udział prawie 60 wystawców z całego kraju, więc to musiało przyciągnąć mieszkańców na rynek. Międzyrzeczanie mogli zakupić ozdoby świąteczne i wyroby rękodzielnicze oraz skosztować świątecznych potraw. M.in. pysznych pierogów, barszczu i słodkich wypieków, przygotowanych przez panie z Kół Gospodyń Wiejskich z Kaławy, Nietoperka i Świętego Wojciecha.

Życzę Państwu wszystkiego najlepszego, wspaniałej zabawy i co najważniejsze, rodzinnego świętowania – mówił burmistrz Międzyrzecza, Remigiusz Lorenz.

Oprócz stoisk jarmarkowych, na scenie odbyła się także część artystyczna. Był to występy miejscowych zespołów i solistów. Serca mieszkańców skradły maluchy z przedszkoli i dzieci ze szkół podstawowych, a także kierowany przez Ewę Witkowska Międzyrzecki Chór Kameralny i soliści z ośrodka kultury.

- Dziękuję wystawcom i osobom zaangażowanych w organizację jarmarku. Mieszkańcom zaś życzę radosnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia i wszystkiego najlepszego w nadchodzącym 2023 roku – dodawał burmistrz Międzyrzecza.

Sonda
Lubicie Jarmarki Świąteczne?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE