Międzyrzecz: Sowa szczęściara uratowana przez policjantów

2022-02-17 10:21
ranna sowa
Autor: foto. Lubuska Policja

Czujni policjanci uratowali.... sowę​. Niecodzienną interwencję mają na swoim koncie funkcjonariusze z międzyrzeckiej Komendy Powiatowej. Podczas patrolu w miejscowości Głębokie ratowali ranną sowę.

Służba w Policji potrafi być zaskakująca. Tym razem na policjantów z wydziału ruchu drogowego czekała nietypowa interwencja. Funkcjonariusze w trakcie patrolu zauważyli leżącą na jezdni sowę. Ptak posiadał kilka ran, a także był osłabiony. Prawdopodobnie sowa został potrącona przez samochód. Policjanci za pośrednictwem dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu poinformowali lecznicę weterynaryjną o konieczności udzielenia pomocy rannej sowie. Sami wzięli zwierzę do radiowozu i bezpiecznie przetransportowali je do specjalisty.

Dzięki skutecznej reakcji mundurowych rannej sowie w porę została udzielona pomoc. Teraz zwierze dochodzi do siebie i wkrótce wróci do lasu.

QUIZ. Jaki zawód do Ciebie pasuje?

Pytanie 1 z 9
Czy byłeś/aś pilnym uczniem?
Nie dokarmiaj ptaków chlebem! W Szczecinie pojawiły się ptasie bufety
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE