gorzów miechów młody skoda

i

Autor: materiały Lubuska Policja Kierowca skody złamał kilka zasad.

Miechów: Prawo jazdy do sprawdzenia. Młody kierowca i 21 punktów karnych!

2022-10-10 15:40

Narobił sobie kłopotów... 23-latek dostał 21 punktów oraz mandat ponad 2 tysiące złotych. Czeka go teraz weryfikacja kwalifikacji. Jeżeli tego nie zrobi, straci uprawnienia. Zaostrzone przepisy ruchu drogowego odnoszą skutki.

W środę (5.10) sulęcińska drogówka kontrolowała prędkość w miejscowości Miechów, w okolicach Lubniewic. Przyuważyli kierowcę skody, który śpieszył się, wyprzedził auto na skrzyżowaniu i przekroczył dozwoloną prędkość o 44 kilometry na godzinę.

Okazało się, że chłopak ma uprawnienia od niespełna roku, co oznacza, że limit jego punktów karnych wynosi 21 i właśnie zgarnął równe „oczko”. Na koncie miał już 2 punkty, co automatycznie oznacza ponowne podejście do egzaminu na prawo jazdy.

Jeżeli 23-latek tego nie zrobi Starosta czy Prezydent Miasta wyda decyzję o cofnięciu uprawnień. To nie koniec konsekwencji, bo za popełnione wykroczenia drogowe dostał mandat w wysokości 2200 złotych.

Przeziębiona Iga Świątek

Avatar - co wiesz o filmie?

Pytanie 1 z 10
Kto śpiewał piosenkę do Avatara?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE